Schůzky se aktuálně konají on-line.           Sledujte oddílový kalendář.

Kapacita oddílu je naplněná a evidujeme kolem 25 zájemců o členství.
To představuje nováčky odhadem na tři roky dopředu... Doporučujeme proto kontaktovat některý z oddílů v okolí, kde může být situace o něco lepší.

Vánoční rukodělky 3. prosince 2011

Jako v minulých letech i letos jsme uspořádali vánoční rukodělky, kde měl každý možnost uplést si a ozdobit adventní věnec, vyrobit různé vánoční ozdoby a letos také naplnit si přinesenou lahvičku různobarevnými solemi do koupele. Více fotek ve fotogalerii.

Hotová lahvička s koupelovou solí
Sypání soli do lahviček
Sypání soli do lahviček
Sypání soli do lahviček
Sypání soli do lahviček

Florbalový turnaj 26. listopadu 2011

Vlčata se stejně jako v loňském roce zúčastnili florbalového turnaje, který pořádal oddíl Krhúti na Jižním městě. V konkurenci šesti týmů nakonec kluci skončili na krásném druhém místě. Více fotek ve fotogalerii.

Ceny pro vítěze
Vlčata v akci
Vlčata v akci
Vlčata v akci
Skvělý brankář Tonda

Halloween 5.-6. listopadu 2011

Halloweenský večer v klubovně. Vyráběli jsme různé halloweenské masky, potom lovili ve špagetách poklady, létali na koštěti, lovily marshmallow, stříleli po zombících a hlavně navštívili strašidelný hrad na jehož konci jsme se podepisovali na pergamen. Za odměnu jsme si pak opekli buřt, podívali se na film V tom domě straší a pak už šli plni zážitků spát. Více fotek ve fotogalerii a také ve střediskové fotogalerii.

Chutná svačinka
Čekání na střílení zombíků
Lovení marshmallow
Špagety připravené na lovení pokladů
Lovení špaget

Podzimní prázdniny ve Velkých Losinách 25.-30. října 2011

Letošní podzimní prázdniny jsme strávili ve Velkých Losinách, podnikli jsme několik výletů do okolí, navštívili zoopark a muzeum, podívali se do poslední ruční papírny v České republice ale hlavně jsme si užili spoustu legrace při nejrůznějších hrách během našich výletů. Více fotek ve fotogalerii a také ve střediskové fotogalerii.

Na houpačce
Svačina
Prolézání tanku
Prolézání tanku
Malý tankista

Tábor Doubravčice 3.-16. července 2011

Letošní tábor se odehrával v kouzelnickém duchu. Zlí kouzelníci proměnili světluškám ředitelku kouzelnické školy v potkana. Světlušky se proto celý tábor snažili ředitelce vrátit její lidskou podobu. Vlčata se pak snažila kouzelníky nalézt a porazit případně vyhnat ze země, cože se jim na závěr téměř podařilo. Více fotek ve fotogalerii a také ve střediskové fotogalerii.

Odpočinek po stavbě kuchyně
Stavba stanů
Stavba stanů
Už i vlčata umí šťípat dříví
Podvečerní hudební program

Výprava na Tetín 14. května 2011

Poslední předtáborová výprava na které se kluci vypravili podle instrukcí z tajemné schránky na zříceninu hradu Tetín, kde je stařec naučil využívat mocná kouzla, která budou potřebovat na táboře v boji proti temným kouzelníkům, kteří ohrožují jejich zemi. Více fotek ve fotogalerii.

IMG_0793
IMG_0795
IMG_0798
IMG_0800
IMG_0802

Výprava na Karlík 2. dubna 2011

Druhá výprava v rámci celotáborové hry. Kluci šli na zříceninu hradu Karlík, kde nalezli klíč od tajemné schránky, kterou si přinesli z minulé výpravy

IMG_0436
IMG_0438
IMG_0440

Výprava 19. února 2011

První výprava týkající se celotáborové hry. Kluci šli najít ukrytou schránku, ve které by se mělo ukrývat něco cenného.

O skautingu

4.png

Z našeho programu

img_3515.jpg
img_5040.jpg
img_5354.jpg

Junák - český skaut,
10. středisko Bílá Hora Praha, z. s.
Sadová 21, 161 00 Praha 6

logo WOSM

logo SKAUT

logo 10. středisko Bílá Hora