Nábor nováčků

Máte-li zájem o přihlášení svého syna do našeho oddílu, vyplňte zde vložený formulář. Vyplněním formuláře budete automaticky zařazeni na seznam zájemců o místo v oddíle.

Nováčky vždy nabíráme v období září – říjen. Běžně nabíráme děti ve věku od 7 let nebo 2. třídy ZŠ.

Během června a července vždy vyhodnocujeme, jaká je aktuální kapacita oddílu, a kolik přijmeme v dalším školním roce nováčků. V tomto období a nejpozději na konci července poté kontaktujeme rodiče dětí, které mohou nastoupit.

Pokud se někdo rozhodne nenastoupit, nebo se v průběhu podzimu uvolní místo, je možné, že se vám ještě do konce října ozveme.

Pokud vás nijak nekontaktujeme, znamená to, že pro vás už volné místo nemáme. Protože zájemců momentálně registrujeme opravdu hodně, prosíme o pochopení, že není v našich silách všechny informovat o tom, že pro ně místo nemáme.

Co obnáší stát se členem našeho oddílu?

Máme pravidelné schůzky každý čtvrtek od 17:00 do 18:30 v naší klubovně na Bílé Hoře.
POZOR NOVINKA! Od září 2024 schůzky každou středu od 17:00 do 18:30!
Mimo schůzky pořádáme také různé víkendové akce (jednodenní nebo vícedenní), většinou se jedná o jednu akci každý měsíc. Akce vždy avizujeme předem v dlouhodobém půlročním plánu.

S ohledem na velký zájem o členství v našem oddíle vyžadujeme od všech členů alespoň 75% účast na schůzkách a 50% účast na dalších akcích.

Kolik to bude stát?
  • Roční registrační poplatek aktuálně činí 1200 Kč
  • Cena dvoutýdenního letního tábora se pohybuje v rozmezí 3500-4000 Kč
  • Střediskové podzimky okolo 2000 Kč
  • Víkendová výprava s přespáním obvykle 500-1000 Kč
  • Dále počítejte s nákupem vybavení – skautský kroj, spacák, karimatka, krosna, pohorky atd.